ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO U MOTYLKÓW I WIEWIÓREK

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”.

 

23 czerwca 2023 r. w grupach młodszych „Motylków” i „Wiewiórek” odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Sławek i Pani Wicedyrektor Anita Towarek.
Dzieci zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze, przedstawiły krótką inscenizację wakacyjną oraz popisały się tańcem. Maluchy dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy i kwiaty.
Podziękowanie za długoletnią pracę w Przedszkolu w Wieszczyczynie otrzymała Pani Agnieszka Jakubczak, która odchodzi z placówki na zasłużony wypoczynek.
Po występnie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

« z 2 »