LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI KWIECIEŃ

Kwietniowe laboratoria zaczęliśmy od pracy z drukarką 3d. Klasa VI wraz z Panią Magdaleną wydrukowała piękne wielkanocne zajączki. Uczniowie korzystając z programu komputetowego przekształcili plik, aby móc poprawnie wykonać zadanie. Wydrukowane zajączki ozdobiły jedną z naszych sal lekcyjnych.
Pani Beata podczas zajęć z języka polskiego omówiła z klasą V wybrane mity greckie. Uczniowie przebrali się za swoich ulubionych bogów. Nasze koło filmowe pod kierunkiem Pani Gosi wykonało fotografie naszych artystów. Zdjęcia zostały obrobione w specjalnym programie komputerowym. Po obejrzeniu efektu pracy naszego koła filmowego zrodził się pomysł nowego projektu – ale o tym opowiemy Wam w maju.
Uczniowie klasy IV intensywnie pracują nad nowymi konstrukcjami z klocków LEGO EDUCATION SPIKE PRIME oczywiście pod czujnym okiem Pana Jacka.
Efekt naszych zmagań z Laboratoria Przyszłości jest na bieżąco publikowany na naszej szkolnej stronie internetowej oraz Facebooku.
Z niecierpliwością czekamy co Laboratoria przyniosą nam w maju.