MARCOWE LABORATORIA

Marcowe laboratoria obfitowały w konstruowanie. Nasza młodzież pod czujnym okiem Pana Jacka zbudowała robota – tancerza. Efekt końcowy można obejrzeć na filmie.
Jedno z najważniejszych marcowych świąt to oczywiście Dzień Kobiet. Nasza grupa filmowców przy tej okazji nagrała oraz zmontowała film z życzeniami dla pięknych dam. Uwaga- męska cześć masłowskiej rodziny samodzielnie opracowała życzenia 🥰 W tym przedsięwzięciu uczestniczyli panowie z każdej klasy, a nawet nasz pan informatyk i pan kierowca.
To nie koniec pracy zespołu koła fotograficzno- filmowego. Martyna i Tobiasz z kl. V wykonali fotorelacje z Pierwszego Dnia Wiosny oraz Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Efekt ich pracy jest widoczny w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej naszego zespołu. Wszystkie te działania nadzorowała oczywiście Pani  Gosia.👍
W tym samym czasie chętni chłopcy pod okiem pani Alicji wykonali z pomocą lutownicy podarunki dla dziewczynek ze swoich klas – były to spersonalizowane upominki na Dzień Kobiet.
Z niecierpliwością czekamy co Laboratoria przyniosą nam w kwietniu.🤗