SPOTKANIE WIGILIJNE W PRZEDSZKOLU

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszej przedszkolnej społeczności. W naszym przedszkolu dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne i chętnie aktywnie uczestniczą w przygotowaniach do świąt.
W dniu dzisiejszym w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w galowych i świątecznych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie.
Na początku wszystkie przedszkolaki obejrzały występ Słoneczek „Świąteczny poranek”, a następnie oczekiwaliśmy przybycia Gwiazdora, który obdarował nas prezentami.
Po występach, przy dźwiękach kolęd i pastorałek wszyscy zasiedli przy odświętnie nakrytych stołach do przedszkolnej Wigili.

Spotkanie Wigilijne w przedszkolu to podniosła chwila, dzieci nie tylko utrwaliły sobie znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz co najważniejsze, wzmocniły bliskie i serdeczne relacje.

« z 3 »