Turniej Towarzyski w Dolsku馃憤

 W dniu wczorajszym uczniowie naszej szko艂y wzi臋li udzia艂 w towarzyskim turnieju siatk贸wki, mierz膮c si臋 z uczniami  Szko艂y Podstawowej w Dolsku. Zawodnicy przed przyst膮pieniem do zawod贸w zostali podzieleni na dwuosobowe dru偶yny. Wykorzystuj膮c umiej臋tno艣ci szlifowane podczas lekcji wychowania fizycznego zdobywali turniejowe punkty na sali sportowej w Dolsku. Po zako艅czeniu zawod贸w pogratulowali sobie wzajemnie wyr贸wnanych rozgrywek. Zawody mia艂y na celu promowanie zdrowej rywalizacji, wzmacnianie szacunku do siebie i przeciwnika, nabywanie umiej臋tno艣ci wygrywania i  przegrywania.

Gratulujemy uczestnikom.

Nasz膮 szko艂臋 reprezentowali:

Wojtek Grzesiak, Antek Radajewski, Marcel Jankowiak, Wojciech Podpo艂ucha, Patryk Kukowiecki, Jakub Kardy艣, Ignacy Ma膰kowiak, Marcin Sierleja, Radek Bartkowiak