PIKNIK CZYTELNICZY

            W miniony piątek odbył się w naszej szkole piknik czytelniczy „Na urodzinach u Lisy”, w którym wzięli udział uczniowie klas I – III oraz grupa „Słoneczka” z przedszkola. Uczestnicy pikniku wysłuchali fragmentu książki „Dzieci z Bulerbyn”, a następnie wykonywali krzyżówki oraz quiz na jego temat, a także urodzinowy tort przestrzenny dla Lisy. Kolejnym punktem naszego czytelniczego spotkania była gra terenowa zatytułowana „W baśniowym świecie” oraz cicha lektura ulubionych książek. Niekwestionowanym liderem pikniku okazała się klasa II, której gorąco gratulujemy. Na zakończenie przyszedł czas na wspólne piknikowanie, w miejscu tym bardzo dziękujemy Rodzicom uczniów klas I – III, którzy zadbali, aby nasz piknikowy stół został suto zastawiony domowymi wypiekami oraz owocami i soczkami. Grupa przedszkolaków, która nas odwiedziła, zwiedzała również naszą szkołę, by bliżej ją poznać, gdyż od września zawita w jej murach.

« z 3 »