Przedszkolaki świętowali swój dzień − Dzień Dziecka

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasze przedszkolaki z radością świętowali swój dzień − Dzień Dziecka − na zorganizowanej przez nas zabawie. W tym dniu zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym Przedszkolakom liczne gry i zabawy: była muzyka i tańce przy dziecięcych utworach , dużo balonów, bańki mydlane. Różnorodne ćwiczenia gimnastyczne pobudzały dzieci do aktywnego i radosnego przeżywania ich święta. Do tego odrobina smakołyków i już wszyscy byli zadowoleni. A że pogoda jest tego roku kapryśna, więc co nieco pokrzyżowała nam plany, ale i tak dzieci były zadowolone i szczęśliwe. A oto głównie chodziło. Dzieci spędziły czas w miłej atmosferze. Było wiele śmiechu i emocji. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców.

« z 5 »