WIELKI SUKCES NASZEJ SZKOŁY- NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W NASZYCH RĘKACH

SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W XXI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE „DZIAŁANIA PROEKOLOGICZNE  I PROKULTUROWE W RAMACH STRATEGII ROZWOJU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO”

W dniu 02.12.20r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XXI Wojewódzkim Konkursie „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”, w której uczestniczyli: Włodarz Miasta i Gminy Dolsk, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Masłowie oraz p. B. Szafraniak. Niezwykle miło nam zakomunikować, iż działania uczniów naszej szkoły, podejmowane w ramach Szkolnego Koła Teatralnego „Pozytywnie Zakręceni”, zostały docenione przez kapitułę konkursową, która przyznała naszej placówce nagrodę w wysokości 12 tys. zł. W tym miejscu pragniemy podziękować młodzieży z obecnej klasy VI a i VII za jej ogromne zaangażowanie w krzewieniu zalążków życia kulturalnego zarówno w środowisku szkolnym jak i lokalnym oraz ich rodzicom za  pomoc i wsparcie w zakresie podejmowanych inicjatyw teatralnych. 

JESTEŚCIE WSPANIALI KOCHANI!

Autor notatki: B. Szafraniak