Dzisiaj naszym przedszkolu panowała prawdziwie świąteczna atmosfera! Odwiedził nas wyjątkowy gość – Gwiazdor, który rozdał dzieciom upominki i wysłuchał przygotowanych przez nich piosenek i wierszyków. Po wspólnym spotkaniu przy choince wszyscy zasiedliśmy do uroczystego obiadu wigilijnego. Dzieci z radością cieszyły się smakiem świątecznych potraw. To był dzień pełen ciepła, radości i magii Świąt!



