Nasi uczniowie w składzie Martyna Matuszak, Tobiasz Furmanowski i Wiktor Włodarczak zdobyli wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Mała Ojczyzna-Wielcy Bohaterowie”.
Uczniowie pod opieką pani dyrektor Małgorzaty Sławek oraz pani Beaty Szafraniak przygotowali film o naszym lokalnym bohaterze Benedykcie Włodarczaku.
Wielkie gratulacje 


