Festiwal Piernika w Dolsku już za nami.
Nasz Zespół reprezentowały grupy przedszkolaków i szkolnych flażolecistów ze świątecznymi utworami.
Podczas imprezy odbył się także Bieg za Mikołajem.
Wielkie gratulacje dla Dawida Chaliła za zdobycie IV miejsca oraz dla Tobiasza Furmanowskiego za zdobycie miejsca II.
Na Festiwalu swoje stanowisko przygotowała także Rada Rodziców naszej szkoły.
