SZKOLNE MIKOŁAJKI

Och co to był za szalony dzień…
Dziś w szkole odwiedził nas sam Św. Mikołaj, a Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów wspaniałe świąteczne zabawy z okazji zbliżających się Mikołajek. Były kalambury, pakowanie prezentów, rzucanie bombkami do celu, świąteczny quiz i szalone tańce. Całą mikołajkową zabawę próbowały popsuć dwa Grinche, które na początku dnia porwały nawet panią dyrektor i psociły cały dzień. Nie przeszkodziło nam to jednak w świetnej zabawie.
W rozgrywkach młodszych klas najlepsza okazała się klasa IV, a wśród starszych po dogrywce wygrają klasa VII.
Uczniowie z SU przyznali także nagrodę za najbardziej kreatywny strój dla pracownika szkoły, która przypadła pani Marzenie Owczarskiej. Wśród uczniów nagrodę otrzymał Brajan Chalił.