Dzieci z naszego przedszkola uczciły pamięć o tych, którzy odeszli. Z pełnym skupieniem i powagą wybrały się na pobliski cmentarz, gdzie zapaliły znicze na opuszczonych grobach. Dodatkowo na zajęciach religii grupa Słoneczka wraz z panią Basią poszła zapalić znicze na grobach przy kościele. To była ważna lekcja szacunku, pamięci i empatii – nawet najmłodsi wiedzą, jak ważne jest wspominanie tych, których już z nami nie ma.
