W mijający weekend cały świat sprząta Ziemię.
Uczniowie naszej szkoły przez cały tydzień prowadzili szereg działań ekologicznych. Była gazetka ścienną, zajęcia ekologiczne, konkurs fotograficzny oraz oczywiście obcowanie z naturą, przy okazji którego posprzątaliśmy nasz kawałek ziemi. Wyniki konkursu fotograficznego ogłoszone dostaną w poniedziałek.
DBAJMY O NASZE ŚRODOWISKO NIE TYLKO OD ŚWIĘTA ![]()
![]()
![]()
