SPRZĄTANIE ŚWIATA

Mijający tydzień w naszym przedszkolu i szkole był bez wątpienia ZIELONY!
Wszystkie przedszkolaczki i wszyscy uczniowie brali udział w akcji sprzątania świata wspomaganej przez Gminę Dolsk. Uczestnicy otrzymali worki na śmieci oraz rękawiczki jednorazowe. Każda grupa w wyznaczonym przez panią dyrektor Małgosia Sławek czasie wysprzątała wskazany teren. W nagrodę za ekologiczną postawę otrzymali słodką niespodziankę i magnesy z logiem gminy.
Niestety, nazbierało się całkiem sporo śmierci. Na szczęście – już ich tam nie ma.
I niech tak zostanie!
RAZEM DBAJMY O NASZE MIEJSCOWOŚCI.