RODZINNY FESTYN „ŚWIĘTO DYNI” 🍁

Rada Rodziców Przedszkola w Wieszczyczynie zorganizowała wspaniały jesienny festyn, a rodzice i nauczyciele przygotowali mnóstwo atrakcji. Imprezę rozpoczął występ mażoretek z Dolska, które dały pokaz swoich wspaniałych umiejętności. Później pojawiła się Policja, a ochotnicy z OSP Masłowo przygotowali profesjonalny pokaz ratowniczy. Dużą atrakcją było stoisko klubu MotoMass, gdzie duzi i mali mogli poszaleć na jednośladach i małych quadach. W między czasie pojawiły się przejażdżki bryczką i zamek dmuchany dla maluchów.
Pojawiły się też pokazy i zajęcia sportowe oraz stanowisko Studia Figura dla starszych. Dzieci miały także duża frajdę z dyniową piniatą, bańkami oraz tańcami.
Wspaniała pogoda i liczne atrakcje przyciągnęły rzesze mieszkańców naszej gminy i przyjaciół naszego przedszkola.
Wielkie brawa dla wszystkich rodziców na czele z Panią Sylwią Dopierałą za przygotowanie tej rodzinnej imprezy. 👏👏
« z 4 »