LAPBOOKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Przed świętami w naszej szkole został rozstrzygniętykonkurs „Niepoczytalni proponują” na lapbooka. Jest to nowoczesna forma notatki, do której można wielokrotnie wracać i z przyjemnością powtarzać przedstawione w niejwiadomości. Uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z niełatwym zadaniem – stworzenia lapbooka do wybranej przez siebie lektury szkolnej. Prace przyniesione na konkurs dotyczyły m. in. „W pustyni i w puszczy”, „Latarnika”, „Akademii pana Kleksa” czy „Tajemniczego ogrodu”. Prezentowały one wysoki poziom znajomości przez uczniów omawianych dzieł oraz cechowały się wysokim kunsztem artystycznym. Po długich naradach jury wyłoniło jednak zwycięzców:

I miejsce: Olga Chudzicka i Stanisław Maćkowiak z klasy VIII a

II miejsce: Franciszek Wolski z klasy IV

III miejsce: Ignacy Maćkowiak z klasy VIII a.

« z 2 »