ZAPROSZENI GOŚCIE CZYTAJĄ BAJKI

Czytanie małym dzieciom w przedszkolu to doskonała metoda wychowawcza, a także forma edukacji. Dlatego też w naszym przedszkolu  staramy się rozwijać zainteresowania czytelnicze od najmłodszych lat oraz pielęgnować w dzieciach miłość do książek. Nauczyciele często czytają przedszkolakom,  jednak największą atrakcją dla dzieci jest to, gdy bajki czytają im zaproszeni goście. Do naszego przedszkola zapraszamy wyjątkowych gości, którzy czytają dzieciom różnego rodzaju utwory literatury dziecięcej. We wtorek gościł u nas ks. Szymon z naszej parafii , który przeczytał dzieciom opowiadanie o tematyce świątecznej. Przedszkolaki słuchały czytanej bajki z wielkim zainteresowaniem, bez trudu odpowiadały na pytania zadawane przez naszego gościa i co więcej, potrafiły również wysunąć odpowiednie wnioski z usłyszanego  opowiadania.

Serdecznie dziękujemy ks. Szymonowi za poświęcony czas i zapraszamy ponownie😊