ŚWIĘTO TABLICZKI MNOŻENIA

Dnia 27 października w naszej szkole odbyło się Świeto Tabliczki Mnożenia. W każdej klasie zostały przeprowadzone ciekawe zajęcia matematyczne. Uczniowie starszych klasy rozwiązywali specjalnie na ten dzień przygotowane karty pracy. Młodsi uczestniczyli w zabawach matematycznych. Wszyscy świetnie się bawili. Z każdej grupy klasowej został wybrany Mistrz Tabliczki Mnożenia. Oto oni:
Klasa I – Antonina Stachowska
Klasa II – Jan Stachowski
Klasa III – Robert Lis
Klasa IV – Bartosz Banaszak
Klasa V – Maja Wasielewska
Klasa VI – Bartosz Andrzejewski
Klasa VIII A – Ignacy Maćkowiak
Klasa VIII B – Jakub Kardyś
Wszystkim Mistrzom Gratulujemy.
Zwieńczeniem Dnia Tabliczki Mnożenia były zabawy matematyczno-ruchowe, które odbyły się na boisku szkolnym pod okiem specjalistów z klas VIII. Imprezę zakończyliśmy wręczeniem przez Panią Dyrektor dyplomów i słodkich upominków.
Koordynatorami akcji w naszej szkole były p. Magdalena Socha, p. Marta Dworczyk oraz p. Anna Ważbińska-Busz.

« z 2 »