ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dnia 25 czerwca 2021r. podsumowaliśmy całoroczną pracę i pożegnaliśmy uczniów klasy VIII. Ze względu na pandemię uroczystość odbyła się wyjątkowo w dwóch turach- jako pierwsi swoje świadectwa i dyplomy odebrali uczniowie klas I-III. Później przyszedł czas na starszych uczniów.
W tym dniu oprócz świadectw wręczono nagrody i dyplomy za osiągnięcia w konkursach.

  1. Uczniowie klasy III otrzymali nagrody za udział w prewencyjnej akcji ROWEREM BEZPIECZNIEJ, w ramach której ogłoszony został konkurs plastyczny „Rower futurystyczny”. Organizatorem był Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Śremie.
  2. Uczniowie klasy II otrzymali wyróżnienie w konkursie „Zasady bezpiecznego korzystania z internetu” zorganizowanym w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021.Organizotorem była Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna ze Śremu.
  3. Tytuł CZYTELNIKA ROKU w kategorii klas I-III otrzymał FRANCISZEK WOLSKI z klasy II, a w kategorii uczniów starszych KRZYSZTOF KAŹMIERSKI Z KLASY IV.
  4. W konkursie na lapbooka pt: „Niepoczytalni proponują” w kategorii klas I-III zwyciężył FRANCISZEK WOLSKI z kl. II. W klasach starszych BARTOSZ ANDRZEJEWSKI z kl. IV
  5. Nagrodę za zdobycie I miejsca w Szkolnym Turnieju Geograficznym „Polska- mój kraj ojczysty” otrzymała ANNA PIESNIAK z kl. VII
  6. KALINA WOJCIECHOWSKA z kl. VII oraz DAWID PIEŚNIAK z kl. VI b otrzymali nagrodę za zdobycie I miejsca w grze terenowej „ZIELONA MISJA” – „pandemicznego” odpowiednika GMINNEGO EKORAJDU.
  7. W konkursie historycznym „Dzieje państwa polskiego w datach” nagrody otrzymali:
    PIOTR SZYMAŃSKI – I miejsce
    RADOSŁAW BARTKOWIAK – II miejsce
    IGNACY MACKOWIAK – III miejsce
  8. W konkursie historycznym „ Co wiesz o Konstytucji 3 maja” nagrody otrzymali :
    ANITA ROSIAK – I miejsce
    STANISŁAW MAĆKOWIAK, IGNACY MAĆKOWIAK – II miejsce
    MAGDALENA DWORCZAK – III miejsce
  9. W szkolnym konkursie plastycznym „Żywe obrazy” nagrody otrzymali :
    I miejsce – Aleksandra Antoniewicz VII, Anita Rosiak VII
    II miejsce – Bartosz Andrzejewski IV, Zofia Paszczak VII
    III miejsce – Jgnacy Maćkowiak Via, Piotr Grycz VIb
    WYRÓŻNIENIA: Lena Nadolna, Emilia Duszczak, Mateusz Pazoła, Julia Mazurkiewicz, Nikola Wasik, Kalina Wojciechowska
  10. W konkursie wiedzy o krajach Niemieckojęzycznych nagrody otrzymali:
    I miejsce Nikola Wasik VII
    II miejsce Kalina Wojciechowska VII
    III miejsce Julia Mazurkiewicz VII, Piotr Pszeniczka VII

Podczas uroczystości wręczono także podziękowania dla pocztu sztandarowego, zaświadczenia dla Wolontariuszy oraz karty rowerowe dla uczniów klasy IV.

« 1 z 2 »