Konkurs na lapbooka rozstrzygnięty

Po powrocie do nauczania stacjonarnego w naszej szkole został ogłoszony konkurs na lapbooka. Jest to nowoczesna forma notatki, do której można wielokrotnie wracać i z przyjemnością powtarzać przedstawione na nim wiadomości.  

Uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z niełatwym zadaniem – stworzenia lapbooka do wybranej przez siebie lektury szkolnej. Prace przyniesione na konkurs dotyczył m. in. „W pustyni i w puszczy”, „Dziadów”, „Mikołajka”. Jury postanowiło wyróżnić po jednej pracy w każdej z dwóch kategorii wiekowych. Najlepszego lapbooka wśród klas I-III wykonał Franciszek Wolski z klasy II. Natomiast za najciekawszą pracę w klasach starszych uznano lapbook Bartosza Andrzejewskiego z klasy IV. 

 Cieszymy się, że nasi uczniowie podjęli trud wykonania pracy i dodatkowo powtórzyli omawiane wcześniej lektury. Mamy nadzieję, że forma ta stanie się coraz bardziej popularna. Zwycięzcą gratulujemy i mamy nadzieję, że zdobyte nagrody, które zostaną wręczone w najbliższy piątek, przydadzą się podczas wakacji!