UCZENNICA – JULIA MAZURKIEWICZ – W FINALE XXXV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

 W minioną sobotę (22.02.20r.) uczennica Julia Mazurkiewicz reprezentowała naszą szkołę w półfinale XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych, który odbywał się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. W recytatorskich zmaganiach brało udział sześćdziesięciu ośmiu uczniów z całej Wielkopolski, wielu z nich uczęszcza na co dzień do szkół  o profilach artystycznych lub teatralnych, doskonaląc niejednokrotnie swój warsztat oratorski pod okiem profesjonalistów poznańskiej sceny teatralnej, tym bardziej niezwykle miło nam zakomunikować, iż uczennica naszej placówki – Julia Mazurkiewicz – zakwalifikowała się do ścisłego finału tegoż konkursu, który już za trzy tygodnie. Julce życzymy połamania języka, jesteśmy pewni, że godnie będzie reprezentowała naszą szkołę podczas recytatorskich zmagań w stolicy Wielkopolski.

Autor notatki: B. Szafraniak