Dni otwarte

We wtorek  – 13 marca – naszą szkołę odwiedzili kandydaci do pierwszej klasy oraz ich rodzice. Na początku spotkania pani dyrektor powitała gości, przedstawiła organizację  pracy szkoły i wyjaśniła wszystkie wątpliwości. W drugiej części spotkania pani Renata i pani Anita zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Każda drużyna, którą tworzyli dziecko i rodzic musiała wykonać 9 różnorodnych zadań. Uczestnicy pisali palcem po piasku, grali w gry stolikowe, rozwiązywali krzyżówkę, rzucali do celu, wiązali sznurowadła, pokonywali slalom z woreczkiem na głowie, dekorowali zajączki, tańczyli i rozmawiali przez głuchy telefon. Po zdobyciu wszystkich odznak zostali nagrodzeni balonikami, książeczkami i małymi „wyprawkami ucznia”.

Każdy – mały i duży – mógł się przekonać, jak wesoło jest w naszej szkole. Kolejnym razem spotkamy się 1 września.

Do zobaczenia!

Autor notatki: A. Towarek