Konkurs FOTO

„Kolor” stał się motywem przewodnim konkursu fotograficznego organizowanego w naszej szkole przez panią Anitę. Fotografie mogły przedstawiać przyrodę oraz ciekawe miejsca uwiecznione przez dzieci na wakacjach, po za miastem, w mieście… związane z latem lub jesienią.

Do konkursu przystąpiło zaledwie czworo uczniów z naszej szkoły. Dlatego, pani Anita postanowiła nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał zestaw przyborów plastycznych oraz „6” w dzienniku.

Komisja wyłoniła prace trojga uczniów, które reprezentować będą naszą szkołę w wojewódzkim w kursie fotograficznym, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 89 im. K.K. Baczyńskiego w Poznaniu.

Gratulujemy Patrycji Krawczyk, Karolinie Gawryszak oraz Dawidowi Furmanowskiemu. Dziękujemy za udział Alicji Robakowskiej.

Autor notatki: A. Towarek