Akcja „SPRINTEM DO MARATONU” w naszym przedszkolu dostarczyła dzieciom mnóstwo radości i sportowych emocji. Wydarzenie rozpoczęliśmy wspólną rozgrzewką, która przygotowała wszystkich uczestników do biegu. Następnie dzieci z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem pokonały wyznaczoną trasę, dając z siebie wszystko. Każdy mały sportowiec wykazał się wytrwałością, energią i świetnym humorem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe odznaki oraz dyplomy za udział w akcji. To był dzień pełen ruchu, dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.


