W piątek uczniowie klas 4-8 wraz z wychowawcami odwiedzili urokliwą Bydgoszcz.
Mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca tego miasta takiej jak Katedra Bydgoska czy Wyspa Młyńska z lądu i z rzeki Brdy podczas turystycznego rejsu.
Wyprawa zakończyła się odwiedzinami w Muzeum Mydła i Brudu, gdzie uczestnicy wycieczki wzięli udział w warsztatach mydlarskich.
I niestraszna im była dzisiejsza „londyńska” pogoda”.



