„SPRINTEM DO MARATONU”

14 maja nasze przedszkole przyłączyło się do XI edycji akcji organizowanej przez wydawnictwo „Bliżej przedszkola” – „Sprintem do Maratonu”. Celem tego wydarzenia jest promowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania czasu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u nich nawyku podejmowania aktywności fizycznej. Przed zawodami dzieci otrzymały numery startowe, po czym wzięły udział we wspólnej rozgrzewce. Bieg odbył się wyznaczoną trasą. Dzieci bez trudu pokonały określony dystans.