Sezon rowerowy 2025 uważamy za otwarty!
W tym roku zaproszenie do udziału w rajdzie rowerowym przyjęli sami chłopcy. Ta męska grupa pod opieką kobiet: pani Alicji Janiszewskiej , pani Marty Dworczyk oraz pani Anity Towarek wyruszyli sprzed szkoły i udali się na plażę w Dolsku.
Pogoda płatała figle, lecz im żaden deszcz niestraszny!
Wręcz przeciwnie! Możemy pochwalić się że:
– w konkurencji slalom rowerowy
I miejsce zajął Igor Litke
– w konkurencji bieg z hula hop
I miejsce zajął Artur Antoniewicz
III miejsce zajął Igor Litke
– w konkurencji kładka
III miejsce zajął Wojciech Wosiński
– w konkurencji babka z piasku
I miejsce zajął Piotr Ksoń
II miejsce zajął Igor Litke
III miejsce zajął Nikodem Krychowski
W tej samej konkurencji wśród osób 18+
II miejsce zajęła pani Anita Towarek.
Gratulujemy wszystkim!
Dziękujemy organizatorom za cudownie spędzoną w sobotę!
