Dziś pani dyrektor i pani Basia Ostrowska – Gaj – koordynator etapu szkolnego podsumowały Gminny konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku .
Gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwłaszcza:
– Hannie Paluszkiewicz za zajęcie II MIEJSCA w kategorii klas I-III
– Wiktorii Zielińskiej za zajęcie III MIEJSCA w kategorii klas I-III
– Mariannie Taciak za zajęcie III MIEJSCA w kategorii klas IV-VIII.
Brawo!

