PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W SZKOLE

W czwartek dzieci z grup Wiewiórki oraz Słoneczka wzięły udział w zabawach sportowych, które odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej. Celem zajęć było rozwijanie sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej oraz współpracy w grupie. Zajęcia sportowe w sali gimnastycznej były bardzo udane i przyniosły dzieciom wiele radości. Dzięki różnorodnym zabawom, dzieci poprawiły swoją sprawność fizyczną, a także nauczyły się współpracy i przestrzegania zasad fair play.